AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Salon

Salon

Automobile Torino Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dealerem marki Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo oraz Jeep.

Siedziba firmy mieści się w Koninie przy ul. Poznańskiej 72A. Od 2007 roku Spółka należy do grupy PHU Polmozbyt Toruń Holding S.A., jednej z najstarszych i największych grup dealerskich w kraju. Od początku swojej działalności Automobile Torino Sp. z o.o. prężnie się rozwijało, co zaowocowało powstaniem kolejnych autoryzowanych stacji w kraju. Obecnie Spółka posiada dwa oddziały w Łodzi i jeden we Włocławku.

Zapraszamy do naszych oddziałów. Będzie nam miło Państwa gościć.

Fiat

Pierwszy samochód Fiata zaprojektowano w roku 1899! Fiat zasłynął z aut, które są szczególnie cenione, wyjątkowe i kultowe. Wiele modeli Fiata zostało nagrodzonych prestiżowym tytułem Car of the Year. Wśród nich produkowany w Polsce, ultra-popularny Fiat 500 oraz osiem innych modeli, które zmotoryzowały cały świat (Panda, Bravo/Brava, Punto, Tipo, Uno, 124, 127, 128).

zobacz modele

Fiat Professional

Pierwszy samochód dostawczy Fiata Professional powstał w 1903. Od tego czasu historia samochodów dostawczych Fiat Professional minął cały wiek, a Fiat Professional oferuje coraz to bardziej zróżnicowane modele, aby sprostać potrzebom czasu, tak aby rozwijać swój biznes i swoją przyszłość. Razem z Fiatem Professional możesz stać się liderem.

zobacz modele

Abarth

Samochody małe i zwinne z lekkimi i „niegrzecznymi” silnikami. Niepowtarzalna forma i linie typowe dla włoskich preferencji stylistycznych i gustu. Osiągi, które nie mają swego podłoża jedynie w mocy, ale również w możliwościach dokonywania tuningu i wprowadzania takich ustawień, dzięki którym wszystkie „drzemiące” w silniku konie „cwałują” najszybciej jak potrafią. Ikona, która wyzwania ma w swoim DNA.
Styl życia, który każdego dnia żywi się pasją wszystkich fanów Abartha.

zobacz modele

Alfa Romeo

Alfa Romeo to styl, klimat i sportowe emocje. Obok tych samochodów na pewno nie przejdziecie obojętnie. To właśnie odróżnia Alfę od innych aut. To chyba oczywiste - chcemy, żebyście jeździli Alfami Romeo. Nie tylko dlatego, że to piękne i dopracowane auta, ale również dlatego jak precyzyjnie się prowadzą, dla klimatu, którego nie da się podrobić.

zobacz modele

Jeep

Marka Jeep jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych na świecie. Jej znakomita historia ma swoje początki w 1941r. Oficjalnie marka Jeep jest dostępna na polskim rynku od 1995 roku. Pierwszy pojazd marki Jeep powstał w ramach przetargu na przestronny, lekki pojazd zwiadowczy, rozpisanego w czasie II Wojny Światowej przez rząd USA. Firma Willys-Overland przedstawiła konstrukcję Willys MB. Był to pojazd „nie do zatrzymania, zdolny do wszystkiego”. Od tamtej chwili marka Jeep to synonim auta terenowego, nowoczesnej technologii i konsekwentnych udoskonaleń.

zobacz modele
AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

 

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

 

Auta używane

Auta używane

Kontakt