AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Prowadzenie, korzyści i ładowanie samochodu elektrycznego: Fiat wyjaśnia wszystko w 8 „elektryzujących” klipach

Od dziś, przez 8 kolejnych tygodni Fiat będzie opowiadał prostym i zabawnym językiem o tym, co należy wiedzieć o zelektryfikowanej mobilności. Pierwszy odcinek, „City Regulations” przedstawia, jak poruszać się po mieście nowym Fiatem 500.

   

Na oficjalnych kanałach społecznościowych Fiata: YouTubie, Facebooku i Instagramie, można znaleźć filmiki instruktażowe.

 „W oczekiwaniu na powrót na nasze drogi, postanowiliśmy jak najlepiej przygotować się do ponowngo startu za kierownicą naszych Fiatów. Tych aktualnych, ale też, i przede wszystkim, tych przyszłych”- powiedział Luca Napolitano, szef EMEA marek Fiat i Abarth: „W związku z tym nakręciliśmy osiem klipów, które prostym, zabawnym i nieskomplikowanym językiem Fiata opowiedzą o zaletach zelektryfikowanej mobilności. Są to krótkie filmiki, które z pewnością wywołają Wasz uśmiech i jednocześnie będą świetnym sposobem na poznanie przyszłości mobilności z Fiatem”.

 

Osiem prostych i bezpośrednich filmów, w sposób intuicyjny porusza tematy związane z elektryfikacją. Fiat wkroczył w ten świat wraz z Fiatem Panda i Fiatem 500 Hybrid, a wkrótce dołączy do nich nowa, w pełni elektryczna 500. Teraz, stawiając pierwsze kroki wraz z aktualnymi i przyszłymi Klientami, podejmuje niektóre tematy, które nie zostały jeszcze wyjaśnione:

 

jak się prowadzi elektryczny samochód;

ile czasu zajmuje ładowanie samochodu elektrycznego;

ile i jakie korzyści wynikają z jego eksploatacji dla użytkownika.

 

 

Te i  wiele innych tematów, od hamowania rekuperacyjnego po emisję spalin, od przepisów po ulgi, wrażenia z jazdy, serwisowanie, zasięg i ładowanie.

 

Dzięki takiemu podejściu, Fiat pomaga aktualnym i przyszłym Klientom świadomie wejść w zelektryfikowaną i elektryczną mobilność jutra.  Pierwsze filmy są dostępne pod tym linkiem.

 

Pozostała zawartość

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

 

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

 

Auta używane

Auta używane

Kontakt